Hamsa Skin Lab > Dlaczego Hamsa?

Dlaczego Hamsa?

Hamsa Skin Lab to sklep z naturalnymi kosmetykami. W naszej ofercie znajdziesz m.in. luksusowe produkty z ekstraktem z białej oliwki. Ten rzadki, ale imponujący owoc rośnie w południowej części Włoch. Wykazuje wiele właściwości dobroczynnych dla skóry. Przez wieki włączany był w rytuały religijne. Jego wartość najlepiej jednak można poczuć w przygotowanych z niego kosmetykach. Przede wszystkim, biała oliwka ma ogromną moc odmładzania, rewitalizowania, a wręcz reanimowania skóry w jej najtrudniejszych momentach.

Na co dzień w dużej mierze otoczeni jesteśmy przez chemię. Dlatego coraz częściej staramy się powrócić do korzeni, czyli natury. A ta potrafi nas zaskoczyć. Zachęcamy Cię do nawiązania z nią bliskiego i odmieniającego kontaktu. Bo Twoja skóra powinna dojrzewać w zdrowiu i pod dobrą opieką, aby na długo zachować świeżość i świetną kondycję.

W Hamsa Skin Lab czerpiemy z mocy i dobra natury, dlatego nie dodajemy do naszych produktów szkodliwych syntetyków. Wierzymy i wiemy, że to, co naturalne najlepiej współgra z tym, co ludzkie. Szukamy harmonii z przyrodą i z radością przyjmujemy to, czym się z nami dzieli.

Sami uwielbiamy dzielić się miłością do zdrowych kosmetyków naturalnych. W naszym sklepie znajdziesz produkty o różnym zastosowaniu: szampony, maski, masła, olejki, peelingi czy kosmetyki organiczne dla dzieci. 

Salonom SPA i odnowy biologicznej dedykujemy ponadto olejki do masażu. Olejki nie wydzielają szkodliwych związków. Pozwalają się odprężyć i w przyjemny sposób odżywiają spragnione relaksu ciało. Dzięki czemu zmienia się też Twoje nastawienie do codziennych wyzwań, bo umysł uspokaja się pośród rozpędu i poczucia impasu.

Wybierz swoje kosmetyki, które pomogą Ci zjednoczyć się z naturą! Wykonujesz profesjonalne zabiegi kosmetyczne? Wprowadź do swojego gabinetu element luksusu. Wyróżnij się spośród konkurencyjnych gabinetów wyjątkowymi i pełnowartościowymi produktami.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z kosmetykami naturalnymi.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową i kontraktową.

Masz do nas pytania? Przejdź do strony kontaktowej. 

Kosmetyki z ekstraktem z oliwki wzmacniają również włosy, szczególnie te o wysokiej porowatości. Esencja z tego owocu karmi nasze ciało z zewnątrz i czyni je szczęśliwym. To dieta, której potrzebuje każda, nawet najbardziej wymagająca skóra. Usłysz jej potrzeby!