Hamsa Skin Lab > O nas

O nas

Hamsa Skin Lab to sklep z naturalnymi kosmetykami. W naszej ofercie znajdziesz m.in. luksusowe produkty z ekstraktem z białej oliwki.

Krótka historia białej oliwki

Biała oliwka jest rzadką odmianą wiecznie zielonego drzewa oliwnego, rosnącego w Grecji. Określa się ją mianem Leucolea lub Leucocarpa. Według ekspertów roślina trafiła w rejony Sycylii w czasach wielkiej kolonizacji greckiej między VIII a VI w. p.n.e. Obecnie uprawia się ją na południu Włoch.

Dla mieszkańców terenów śródziemnomorskich biała oliwka od zawsze była symbolem czystości (elementem decydującym był jej kolor). Katoliccy duchowni prowadzili własną przyklasztorną uprawę tej rośliny. Wytwarzali z niej oliwę wykorzystywaną potem podczas koronacji i innych obrzędów. Nie tylko oni znali jej dobroczynne właściwości. Przez wieki osobom różnych wyznań biała oliwka kojarzyła się z czymś świętym i wyjątkowym. Cenny olej pojawiał się w wielu rytuałach religijnych. Dziś Leucolea jest międzynarodowym symbolem pokoju. Tego upragnionego ukojenia może doświadczyć także Twoja skóra!

Skąd pochodzi oliwka biała, z której tworzymy nasze kosmetyki?

Ten fenomenalny owoc obecny jest m.in. w Andrii, w regionie Apulii, położonej na południu Włoch. Stamtąd też go sprowadzamy, by następnie dostarczyć Ci go w formie luksusowych i rozpieszczających zmysły kosmetyków. Średniowieczna, gorąca Andria słynie z uprawy oliwek, wina oraz migdałów. Jednak produkcja białej oliwki nie odbywa się na masową skalę, co jeszcze mocniej podkreśla jej unikalny charakter. Jest jak strzeżony skarb, który dane nam było odkryć i przekazać naszym klientom.

Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki z ekstraktem z białych oliwek?

Produkty wytwarzane z tego owocu są rzadkie, a więc luksusowe. Na własnej skórze możesz odczuć spektakularne działanie kosmetyków z ekstraktem z białej oliwki. Nawilżenie, detoksykacja oraz odżywienie są bowiem tym, czego potrzebuje nasze ciało, by zdrowo, młodo i pięknie wyglądać. Taki efekt jest możliwy przy dobraniu delikatnych a przede wszystkim bogatych w zdrowotne właściwości produktów.

Pielęgnację z użyciem naszych kosmetyków z ekstraktem białych oliwek można przeprowadzać w salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej. Każdy jednak może podarować sobie dawkę luksusu stosując te produkty we własnym, domowym zaciszu. Skład oleju z oliwek dowodzi, iż jest to bezcenne źródło witamin, a jego działanie jest jak misterium, podczas którego zachodzą istotne dla skóry procesy odnowy.

Jakie jest zastosowanie ekstraktu z oliwek białych? Ta śródziemnomorska roślina wspomaga regenerację cery i skóry całego ciała. Ze względu na to, że skutecznie wygładza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu jest naturalnym i niezwykle pożądanym eliksirem młodości. Wnika głęboko w skórę, dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych, co najważniejsze- opóźnia procesy starzenia. Dzięki temu ciało nabiera blasku i świeżości, a my możemy wreszcie poczuć się lepiej we własnej skórze. Tak niepozorny owoc, a może dać naszemu ciału tak wiele dobrego.

Ponadto ekstrakt z białej oliwki zawiera ponadto cenne witaminy i minerały, które łagodzą objawy łuszczycy a nawet łupieżu. Reguluje wydzielanie sebum, sprzyja również leczeniu uporczywego trądziku. Kosmetyki z ekstraktem z oliwki wzmacniają włosy, szczególnie te o wysokiej porowatości. esencja z tego owocu karmi nasze ciało z zewnątrz i czyni je szczęśliwym. To dieta, której potrzebuje każda, nawet najbardziej wymagająca skóra. Usłysz jej potrzeby!

W produktach kosmetycznych Hamsa Skin Lab wykorzystujemy wyłącznie naturalną oliwę z oliwek. Pozwalamy naturze działać, nie dodając do niej zbędnych składników. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Tobą naszą radością czerpania z mocy natury zatem nie zwlekaj i sięgnij po luksusowe produkty Hamsa Skin Lab. Zapraszamy do naszego sklepu.

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Skontaktuj się z nami.

Kosmetyki z ekstraktem z oliwki wzmacniają również włosy, szczególnie te o wysokiej porowatości. Esencja z tego owocu karmi nasze ciało z zewnątrz i czyni je szczęśliwym. To dieta, której potrzebuje każda, nawet najbardziej wymagająca skóra. Usłysz jej potrzeby!